• برگزاری کلاس‌های رباتیک در استان گلستان

برگزاری کلاس های رباتیک در مدارس استان گلستان توسط شرکت رباتیک آروند

با شرایط ویژه برای هم استانی‌های عزیز

با توجه به استقرار کارگاه تولیدی شرکت رباتیک آروند در استان گلستان، شهر گرگان، به منظور استفاده از پتانسیل های درون استانی و مسئولیت اجتماعی در راستای ایجاد فضای آموزشی، حمایت و بهبود سطح آموزشی استان، شرکت رباتیک آروند برای تمامی مدارس درون استان 5% تخفیف مازاد علاوه بر تخفیفات عمده فروشی و پلکانی لحاظ خواهد کرد و مدارس یا موسسات موظف به تعدیل قیمت فروش به دانش آموزان خواهند بود.

این اقدام به منظور سهولت و دسرسی بیشتر به امکانات آموزشی در سطح استان میباشد. 

همچنین برای مدارسی که امکان برگزاری کلاس رباتیک ندارند شرایط ویژه ای در نظر گرفته شده است. برای تمامی مدارس کد تخفیف ویژه ای تعریف خواهد شد که با اطلاع رسانی در گروه اولیا و مربیان هر مدرسه، دانش آموزان قادر به شرکت در کلاس های حضوری با کد تخفیف مدرسه خود می‌باشند.

گروه تولیدی و آموزشی رباتیک آروند آمادگی کامل خود را برای عهد قرارداد با تمامی ارگان های دولتی و غیر دولتی درون استان گلستان را در مبحث تامین و تولید قطعات و همچنین حوزه آموزش به هر نحوی که امکان اجرا داشته باشد را اعلام میکند.

ما به تخصص خود عشق می‌ورزیم

رباتیک آروند اولین شرکت خلاق حوزه اسباب بازی و تولیدکننده سازه های رباتیک دانش آموزی در شمال کشور به صورت رسمی در سال 1396 در شهر گرگان تاسیس شد. رباتیک آروند در اوج کرونا بزرگترین مرکز آموزش آنلاین و غیر حضوری رباتیک در ایران شناخته شد و توانست گواهی شرکت خلاق را در سال 1400 کسب کند. امروز محصولات رباتیک آروند با نام تجاری روبویونیک در سراسر کشور عرضه می‌شود. هدف روبویونیک ارائه محصولات آموزشی صنعت ربتیک و الکترونیک با بهترین کیفیت و قیمت است به گونه ای که طیف وسیعی از کودکان ایران زمین قادر به استفاده از بروزترین دانش روز باشند.

کارآفرین جوان استان گلستان

در دوسال اولیه تاسیس رباتیک آروند با توجه به نوپا بودن و فعالیت گسترده در صنعت آموزشی در سطح کشوری، گروه روبویونیک باعث جلب توجه افراد زیادی شد. از این رو رباتیک آروند به صورت متوالی به صدا سیما استان گلستان برای معرفی به عنوان کارآفرین جوان دعوت شد.

چرخه کامل تولید تا آموزش رباتیک

رباتیک آروند اولین شرکت خلاق حوزه اسباب بازی و تولیدکننده سازه های رباتیک دانش آموزی در شمال کشور به صورت رسمی در سال 1396 در شهر گرگان تاسیس شد. امروز محصولات رباتیک آروند با نام تجاری روبویونیک در سراسر کشور عرضه می‌شود.

هدف روبویونیک ارائه محصولات آموزشی صنعت ربتیک و الکترونیک با بهترین کیفیت و قیمت است به گونه ای که طیف وسیعی از کودکان ایران زمین قادر به استفاده از بروزترین دانش روز باشند.

 

آموزش‌های استیم ( STEM )

آموزش های استم بر پایه‌ی علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات تمرکز دارند. در این سبک از آموزش از آموزش محض و یکنواخت بدون کاربرد علوم جلوگیری می‌شود و همراه با بازی و آموزش دانش آموز علاوه بر آموزش رباتیک و مهارت ورزی با مفاهیم مختلف فیزیک و شیمی آشنا میگردد.

آموزش برنامه نویسی + 5 سال

اسکرچ یک زبان برنامه‌نویسی بصری است که برای کودکان و نوجوانان طراحی شده است. با استفاده از اسکرچ ، کودکان و نوجوانان می‌توانند بدون نیاز به دانش نرم‌افزارهای پیشرفته، برنامه‌نویسی کنند. اسکرچ  با استفاده از مفاهیم برنامه‌نویسی مانند شرطی‌سازی، حلقه، تابع، و متغیر، به کودکان و نوجوانان امکان می‌دهد تا با توجه به خلاقیت و تفکر سیستماتیک خود، برنامه‌های ساده‌ی کامپیوتری را طراحی کنند.

برای مشاهده تصاویر و نمونه کارهای بیشتر به پیج اینستاگرام و @ArvandRobotics مراجعه فرمایید یا هشنگ #رباتیک_آروند را جستجو کنید