کلاس‌های رباتیک و الکترونیک کودکان

امروزه آموزش به خصوص آموزش کودکان و نوجوانان یک مسئله مهم و جدی است. شکوفایی استعداد و دانش‌اندوزی و کسب مهارت‌های پایه اغلب از سنین پایین آغاز می‌شود، در این مسیر خانواده‌ها تلاش می‌کنند شرایط مناسبی را برای کودک و نوجوان خود فراهم آورند. یکی از خدمات رباتیک آروند (روبویونیک) در راستای تحقق اهداف آموزشی برگزاری کلاس‌های حضوری است.

4 الی 6 سال

کلاس‌های آموزشی با محوریت خلاقیت با تمرکز بر ساخت و ساز با لوازم دور ریختنی و پیرامون کودک است تا قدرت خلاقیت همزمان با بهبود دست ورزی شکوفا شود.

7 و 8 سال

در این گروه کلاس ها بر پایه آزمایشات علمی در کنار ساخت و ساز با کمک سازه های رباتیک انجام می‌گیرد. در این دوره فرزند شما همزمان با علوم تجربی و رباتیک آشنا میگردد.

+9 سال

در گروه سنی بالای 9 سال با توجه به آمادگی نسبی به درک مسائل تخصصی آموزش های رباتیک رنگ و بوی فنی تری به خود می‌گیرد. روبوآموزان علاوه بر مباحث مکانیک ، مبانی الکترونیک را آموخته ، برد الکترونیکی را منتاژ و لحیم خواهند کرد تا آمادگی کامل را برای ورود به دنیای برنامه نویسی داشته باشند.

در کلاس های رباتیک آروند چه میگذره؟

با توجه به گروه سنی دانش آموز سرفصل های آموزشی به صورت کاملا شناور و منعطف مطابق با قدرک درک روبوآموزان تغییر میکند. ما با کمک آموزش های متنوع در چهارچوب آموزش های استیم STEM همراه با بازی و سرگرمی مفاهیم علمی شیمی ، فیزیک و ریاضیات را آموزش می‌دهیم و با پیشرفت کلاس روبوآموزان آمادگی درک مفاهیم منطقی در بخش برنامه نویسی خواهند شد. تمامی هدف ما ارتقا سطح حل مسئله به کمک رباتیک و برنامه نویسی است.

شرایط سنی برای شرکت در کلاس رباتیک

خلاقیت بدون حد و مرز !

این کلاس ها در 3 گروه سنی 1.نونهال 4 الی 6سال  2. کودکان 7 الی 8 سال 3. کودکان +9 سال تشکیل میشود. مکاترونیک مقدمه ای ایست به دنیای زیبای الکترونیک و برنامه نویسی. در این کلاس دانش آموزان همراه با ساخت ربات های متنوع انگیزه و خلاقیت خود را افزایش میدهند و آماده شکوفا سازی استعداد های درخشانشان میشوند . رباتیک به آنها کمک میکند تا خودشان را کشف کنند و برای درک و دریافت مباحث پیچیده الکترونیک آماده کنند.

برای مشاوره و ثبت نام در دوره ها، با ما در ارتباط باشید

آموزشگاه رباتیک آروند (روبویونیک)

STEM چیست ؟

Mathematics & Engineering Science, Technology

STEM روشی برای یادگیری و توسعه است که زمینه ­های علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات را در هم می­آمیزد. فرزندان شما با استفاده از STEM مهارت­های اصلی را از جمله: حل مسئله و خلاقیت خود را توسعه می دهند.  نوآوری منجر به تولیدات و فرآیندهای جدید می­شود که اقتصاد ما را حفظ می­کند. این سواد نوآوری و علمی به دانش بنیادی جامعی در مناطق STEM بستگی دارد. روشن است که اکثر مشاغل آینده به درک اساسی ریاضیات و علوم نیاز دارند. با وجود این حقایق جذاب، نمرات ریاضیات و علوم بسیاری از دانش­آموزان و دانشجویان از دیگر نمرات آنها کمتر است. با این حال، نحوه آموزش STEM می­تواند برای دانش ­آموزان و نوجوانان بسیار مهم و کاربردی باشد.

مزایای کلاس رباتیک برای کودکان

تقویت نبوغ و خلاقیت

نبوغ و خلاقیت می­تواند با STEM یا همان رباتیک جفت شود و ایده­ها و نوآوری­های جدید را خلق کند. بدون نبوغ و خلاقیت، تحولات اخیر در هوش مصنوعی یا یادگیری دیجیتال امکان پذیر نیست. این فناوری­ها توسط افرادی ایجاد شده­ که آموخته­ اند اگر ذهن انسان بتواند چیزی را تصور کند، به آن دست می­یابد. بدون شک آنها یک معلم عالی برای آموزش رباتیک داشته­اند.

ایجاد انعطاف پذیری

در طول فعالیت­های آموزش رباتیک ، کودکان و نوجوانان در یک محیط امن می­آموزند که به آنها اجازه می­دهد زمین بخورند و دوباره امتحان کنند. آموزش STEM بر ارزش شکست به عنوان یک تمرین یادگیری تأکید می­کند و به فرزندانتان این امکان را می­دهد که از اشتباهات به عنوان بخشی از فرایند یادگیری استقبال کنند. همچنین اعتماد به نفس و مقاومت خود را در خود ایجاد کرده و وقتی کار بدتر می شود ادامه دهند. از این گذشته، شکست بخشی از فرایندی است که در نهایت به موفقیت منجر می­شود.

امکان تجربه و آزمایش

بسیاری از پیشرفت­های فناورانه که در چند دهه اخیر اتفاق افتاده بدون اندکی ریسک­پذیری و آزمایش، امکان­پذیر نیست. بسیاری از این نوآوری­ها توسط افرادی ایجاد شده است که به آنها گفته شده، ایده­هایشان موثر نیست و پاسخ آنها این است: “بیایید آن را امتحان کنیم و ببینیم.” این نوع نگرش را می­توان با یادگیری رباتیک به دست آورد. بنابراین باید به کودکان و نوجوانان فرصت و اجازه داد که در هنگام فعالیت­های یادگیری، آزمایش و ریسک کنند.

تشویق به کار گروهی

آموزش رباتیک را می­توان در هر سطح توانایی به دانش­آموزان آموخت. آنها با سطح توانایی­های مختلف می­توانند در تیم­ها برای یافتن راه حل برای مشکلات، ثبت داده­ها، نوشتن گزارش، ارائه سخنرانی­ها و… با یکدیگر همکاری کنند. نتیجه نهایی دانش  ­آموزانی هستند که می­دانند چگونه با دیگران همکاری کنند و در یک محیط تیم محور پیشرفت کنند.

آموزش حل مسئله

دوره های مهارتی کودکان به دانش ­آموزان می­ آموزد که چگونه با استفاده از مهارت­های تفکر انتقادی، مشکلات را حل کنند. فرزندان شما با مشارکت در تجارب STEM، یاد می گیرند که چگونه مشکلات را بررسی کنند و سپس برای حل آنها برنامه تهیه کنند.

استفاده از فناوری

یادگیری STEM و شرکت در کلاس­های رباتیک، به فرزندانتان در مورد قدرت فناوری و نوآوری می ­آموزد. بنابراین، هنگامی که دانش­آموزان با فناوری­های جدید رو­به­رو می­شوند، به جای تردید یا ترس، آماده پذیرش آنها خواهند بود. این امر باعث می­شود که در چشم انداز جهانی دست برتر را به دست آوریم. زیرا جهان به طور فزاینده­ای به فناوری محور تبدیل شده است.

تشویق به کاربرد دانش

در کلاس رباتیک مهارت­هایی به دانش­ آموزان آموخته می­شود که می­توانند در دنیای واقعی از آنها استفاده کنند. این امر دانش­آموزان را به یادگیری ترغیب می­کند؛ زیرا آنها مهارت­هایی را که کسب می­کنند، بلافاصله و به طریقی که بر آنها و عزیزانشان تأثیر مثبت میگذارد، استفاده می­کنند. توانایی استفاده از دانش فرزندانتان در کارهای جدید و بدیع، نویدبخش خوبی برای آنها هنگام ورود به عرصه شغلی خواهد بود.

چرا آموزشگاه رباتیک گرگان (روبویونیک) ؟

کلید واژه جدید دنیای مدرن و مبتکر امروز، رباتیک است. اگر به این زمینه علاقه مندید تا خلاقیت فرزند خود را بسنجید و توانایی نوآوری آنها را تقویت کنید، کلاس های رباتیک شرکت خلاق رباتیک آروند، بهترین مکان برای شروع فعالیت هستند. شرکت خلاق رباتیک آروند، مکانی برای کشف استعداد و خلق ایده ها و نوآوری هاست. تمامی آموزش¬های مربوط به حوزه الکترونیک، رباتیک و برنامه نویسی توسط اساتید این رشته با تضمین کیفیت به صورت حضوری و غیر حضوری تدریس می شود. هدف ما شکوفا کردن استعداد و حمایت از ایده های دانش-آموزان ایران زمین است.

شهریه کلاس رباتیک کودک و نوجوان چقدر است؟

اگر به دنبال مسیری روشن برای پیشرفت و آینده شغلی فرزندانتان هستید، شما را به سرمایه گذاری رو فرزندانتان دعوت می¬کنیم. سیاست و شعار رباتیک آپ همواره بر مبنای رضایت خانواده و کسب مهارت فرزندان بوده است بنابراین با مناسب ترین هزینه شاهد موفقیت عزیزانتان باشید. شهریه کلاس رباتیک و الکترونیک کودک و نوجوان در هر ترم ( 10 جلسه 60 دقیقه ای به مدت 2.5 )، یک میلیون تومان است.

آیا هر ترم نیاز به خرید پکیج جدید داریم؟

شرکت خلاق رباتیک آروند همواره به فکر صرفه جویی اقتصادی و بودجه مالی والدین عزیز بوده است. بنابراین با توجه به افزایش کیفیت بسته¬های آموزشی آکادمی روبویونیک، به تهیه پکیج های جدید در هر ترم نیازی نیست. برای اطلاعات بیشتر در این باره میتوانید با پشتیبانی آپ در ارتباط باشید.

آدرس کلاس رباتیک در شهر گرگان کجاست؟

آدرس شرکت رباتیک آروند: گلستان گرگان خیابان چاله باغ نبش نانوایی قدس ده ، مجتمع کنگفو ، طبقه 3 رباتیک 0173866